MÖBLER / Bord / Bord 11288324
nr 1128 8324
Bord
+ 3 stolar, rokokostil, bordets, diameter: 79 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2017
kl 18:24:21
11/9 18:18:51
11/9 18:20:17